توافقنامه

سایت جهت ارائه خدماتی مشخص به کاربران در محیطی پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همدیگر جهت پیشرفت کشور ایجاد گردیده و سعی می نماییم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به سایت و به دیگران احترام بگذارند. قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب نیست. ثبت نام در سایت ما به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد

قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

 

رعایت و تبعیت از تمامی قوانین شریعت اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران

کاربر متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

اعضا در استفاده از کلیه امکانات سایت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعایت و تبعیت از تمامی قوانین شریعت اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند. کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهند شد در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگ ها و فروشگاه های آزمایشی غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد

اطلاعات کاربری

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

کاربر موظف است در قسمت تماس با ما ، تلفن ( یا شماره موبایل ) و آدرس ایمیل خود را جهت ارائه پشتیبانی به مشتریان قرار دهد. برای کاربران خانم قرار دادن شماره تماس اختیاری می باشد. سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات، محصولات، مطالب و... قرار گرفته در فروشگاه ها و سایت ها را نمی پذیرد.

 

فایل ها و مطالب ممنوعه

به استناد ابلاغیه شماره 3/18/154057 مورخ 93/08/24 دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هرگونه خدمات انجام، تدوین، و خرید و فروش پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی در اینترنت و توسط کسب و کارهای اینترنتی ممنوع است و متخلفان از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

فروش فایل هایی که حق مالیکیت معنوی آنها رعایت نشده است، کتب و یا هر نوع فایلی که خود خالق آن نباشید مجاز نمی باشد و درصورت فروش کتاب خود ( یعنی نویسنده آن خود فروشگاه دار باشد ) باید شابک آن ذکر گردد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های موسیقی ایرانی و خارجی،مجاز و غیر مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی، بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ، قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید و یا نرم افزارهای مخرب در سایت ممنوع است

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های بازی، فیلم، کلیپ و هرگونه فایل ویدئویی ( به جز کلیپ های علمی و آموزشی )، فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد، فایل هایی که دارای پسورد می باشند، مطالب، محصولات و فایل های در مورد مسائل جنسی ( به جز مواردی که در آنها عکس وجود نداشته باشد و مطالب فقط آموزشی باشد نه تحریک آمیز ) ممنوع می باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های دیگر فروشگاه ها سایت ممنوع می باشد ولی قرار دادن لینک یا مطالب آنها جهت دریافت پورسانت بازاریابی مجاز می باشد. مطالب، محصولات و فایل هایی که به نظر مدیران سایت و به هر دلیلی، فایل مناسبی تشخیص داده نشود حذف می گردد. نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است.

قرار دادن فایل زیپ رمز دار ممنوع می باشد.( چون خریداران بعد از دریافت فایل عملا از فایل نمی توانند استفاده نمایند. )

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های آموزش جادوگری، علوم غریبه، جن گیری، احضار روح، فال گیری و کلیه مطالب، محصولات و فایل هایی که در این زمینه باشد ممنوع می باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های هک و آموزش هک، افشای اطلاعات خصوصی و محرمانه دولتی و شخصی شامل بانک شماره موبایل ایرانسل یا همراه اول همراه با اطلاعات خصوصی اشخاص و... ممنوع می باشد.

ثبت وبلاگ یا فروشگاه به نام سایت ها و یا نام های معروف ایرانی و خارجی ( مثل : blogfa , yahoo , google , bmi , و... ) ممنوع می باشد

وظایف کاربران در قبال حفظ اطلاعات

سایت ما مسئولیت مطالب، محصولات و فایل های قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمی گیرد و مسئولیت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سایت ) می باشد و درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی کاربران بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود می گردد.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سايت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سايت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مدیریت سایت می باشد.

سایت ما هر 24 ساعت یکبار از اطلاعات سایت پشتیبانی تهیه می نماید و از سرورهای مجزا جهت حفظ اطلاعات کاربران استفاده می نماید اما درصورتی که به هر دلیلی ( زلزله، جنگ، رعد و برق، خرابی سرورها، اتفاقات غیر مترقبه، هک و ... ) اطلاعات، مطالب، فایل ها، فروشگاه و ... کاربران پاک و یا از بین رود سایت مسئولیتی را قبول نمی نماید و کاربران موظف به ذخیره اطلاعات و پشتیبان گیری از اطلاعات خود هستند.

کاربرانی که فایل برای فروش می گذارند موظف هستند هر دو روز یکبار قسمت " پیغام های من " را مطالعه و درصورتی که پیغامی از طرف مدیریت سایت و یا مشتری دریافت نموده اند را پاسخ دهند.

کاربرانی که از طرف مدیریت گزارش تخلف دریافت نمایند موظف هستند که گزارش تخلف را سریعا بررسی و نتیجه را از طریق تیکت به مدیریت اطلاع دهند و تا برطرف نشدن مشکل مبلغی برای آنها واریز نمی گردد.

 

پانل مدیریت کاربران پیشرفته می باشد و طوری طراحی شده است که هم برای کاربرانی که آشنایی به طراحی سایت دارند راحت باشد و هم برای کاربرانی که آشنایی ندارند. کاربران نباید بدون اطلاع از کاربرد منوها و تنظیمات آنها را دستکاری نمایند و سایت خود را ملزم به پاسخگویی در این زمینه نمی داند و تا حد امکان مطالبی آموزشی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

اقدامات

سایت ما یک سایت خصوصی می باشد و ممکن است برای تامین نیاز های مالی خود اقدام به قرار دادن هر نوع آگهی در سایت ها، فروشگاه ها، پانل کاربری ها و ... کاربران نماید.

کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات مشتریان، فایل های و ... پیش سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.