مراحل ساده ایجاد فروشگاه فایل : 

1- در سایت ثبت نام کنید .

2- اطلاعات کاربری و بانکی خود را تکمیل نمائید .

3- پس از تایید مدارک ارسالی توسط مدیر سایت از منوی ابزارها / تمدید و فعال سازی فروشگاه نسبت به فعال کردن فروشگاه اقدام نمایید .
4- برای شروع به بخش مدیریت محصولات رفته و دسته بندی محصولات را بسازید (حداقل یک دسته بندی نیاز است) و در ادامه به بخش ایجاد و مدیریت محصولات بروید و محصولات فایلی یا مجازی فروشگاه را ایجاد کنید .
5- تصویر و فایل مربوط به هر محصول را آپلود نمائید و فروشگاه خود را با حوصله با بهترین توضیحات و فایل ها کامل کنید
فروشگاه شما به همین سادگی آماده است و به محض فروش فایل ها می توانید درخواست واریز درآمد به حساب بانکی معرفی شده را بدهید.
فراموش نکنید توضیح و عکس و عنوان کامل برای هر محصول به فروش بیشتر آن کمک می کند پس برای ایجاد محصولات و آپلود فایل ها وقت بگذارید تا درآمد بیشتری را جذب کنید.

 

انتخاب آدرس برای سایت یا فروشگاه

" DigiDist " یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی yourname.digidist.com در اختیار کاربران قرار می دهد برای انتخاب آدرس حتما به نکات زیر توجه فرمائید: در انتخاب نام سایت دقت فرمائید نام ثبت شده به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد. نام سایت خود را حتما بدون www وارد نمایید شما می توانید نام سایت خود را با ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی وارد نمایید مانند : 1000site یا web یا 2020 از کاراکترهای غیر مجاز مانند @ _ $ # / \ * ) ( { } ? % ! & ^ | . ~ + = > < , استفاده نکنید. می توانید از خط تیره - برای نام سایت خود استفاده نمایید مانند : web-design اگر شما نام سایت خود را بعنوان مثال file 1000 قرار دهید آدرس سایت شما http://1000file.digidist.com خواهد بود. نام سایت حداقل 3 حرف و حداکثر 12 حرف می باشد. نام سایت را با حروف کوچک وارد نمایید.

ویرایش مشخصات شخصی :

در این قسمت می توانید مشخصات شخصی و مشخصات بانکی را وارد نمایید و یا تغییر دهید و همچنین می توانید رمز عبور خود را نیز در این بخش تغییر دهید. نکته مهم : برای کاربرانی که نمی خواهند فایل برای فروش بگذارند نیازی به ارسال تصویر کارت ملی و یا تصویر کارت بانکی نمی باشد جهت ارسال تصویر کارت ملی ( فقط رو ) باید اول روی گزینه " choose file" کلیک نمایید و بعد تصویر کارت ملی خود را انتخاب نمایید. و در پایان دکمه ثبت تنظیمات را کلیک نمایید. توجه نمایید که تصویر کارت ملی را می توانید توسط اسکنر و یا دوربین گوشی با فرمت های jpg ، png ، gif و حداکثر حجم 350 کیلوبایت ارسال نمایید. لازم به ذکر است هنگام ارسال تصویر کارت ملی می توانید قسمت عکس خود در کارت ملی را با نرم افزارهای مربوطه پاک نمایید و یا با یک تکه کاغذ روی آن را بپوشانید. برای کاربرانی که کارت ملی ندارند می توانند تصویر شناسنامه خود را ارسال نمایند.

ویرایش مشخصات بانکی :

در این قسمت می توانید اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید و جهت ارسال تصویر کارت بانکی ( فقط رو ) باید اول روی گزینه " choose File " کلیک نمایید و تصویر کارت بانکی خود را انتخاب نمایید. و در پایان دکمه ثبت تنظیمات را کلیک نمایید. توجه نمایید که تصویر کارت بانکی را می توانید توسط اسکنر و یا دوربین گوشی با فرمت های jpg ، png ، gif و حداکثر حجم 350 کیلوبایت ارسال نمایید. لازم به ذکر است هنگام ارسال تصویر کارت بانکی فقط شماره کارت و نام و نام خانوادگی مشخص باشد کافی است و بهتر است بقیه اطلاعات روی کارت بانکی را با نرم افزارهای مربوطه پاک نمایید و یا با یک تکه کاغذ روی آن قسمت ها را بپوشانید.

معرفی سرویس پرداخت امن دامنه :

یکی از دغدغه های همیشگی فروشندگان و بویژه خریداران دامنه امنیت پرداخت وجه در برابر انتقال کامل دامنه بوده است و به همین منظور سایت ما در نظر دارد پس از بازخورد و بررسی نیاز کاربران در راستای رفع این دغدغه، سیستمی جامع و کارا راه اندازی کند و طبعا نیازمند استفاده از پیشنهادات ، انتقادات و نظرات سازنده همه کاربران عزیز است.

بطور کلی فرآیند به این صورت خواهد بود که مبلغ مورد توافق خریدار و فروشنده ، توسط خریدار به حساب سایت واریز می شود و پس از انتقال کامل دامنه توسط فروشنده ، وب سایت وجه مورد نظر را به حساب فروشنده منتقل می کند. اجالتا در این مرحله آزمایشی، استفاده از این امکان از طریق روش و شرایط زیر امکان پذیر خواهد بود که خواهشمندیم به دقت نسبت به مطالعه و رعایت قوانین آن اقدام نمایید:

 
شرایط،قوانین و مقررات عمومی:

1 – از آنجا که وب سایت ما اطلاعات تماس فروشنده را بدون هیچ محدودیتی در اختیار خریدار قرار می دهد و در فرآیند توافق و چانه زنی هیچ گونه دخالتی ندارد طرفین باید قبل از استفاده از این سرویس در خصوص قیمت نهایی به توافق کامل رسیده باشند. ملاک اعلام توافق توسط خریدار تکمیل فرم درخواست و واریز وجه است و ملاک قبول توافق توسط فروشنده پاسخ به اولین ایمیل و پیامک ارسالی سایت و تایید درخواست خریدار خواهد بود.

2 – حق العمل سایت به میزان 6% از قیمت توافق شده است که این حق العمل به نسبت مساوی ( 3% از خریدار و 3% از فروشنده ) دریافت خواهد شد.

3 – تنها مبنا، ملاک و مستند مورد قبول هر سه طرف، ایمیل های ارسالی از طریق ایمیل های اعلامی در فرم پرداخت امن به ایمیل amn@digidist.com و یا شماره موبایل های اعلامی در همان فرم به شماره موبایل 09190392665 است و خریدار و فروشنده بواسطه پذیرش قوانین و مقررات سرویس پرداخت امن بجز ایمیلها و پیامک های ارسالی به نشانی و شماره فوق الذکر حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند.

4 – فروشنده و خریدار موظف به پاسخ به موقع به ایمیل ها و پیامهای ارسالی از نشانی فوق الذکر خواهند بود و مسئولیت هر گونه سهل انگاری در پاسخ و یا عدم انجام موارد خواسته شده بعهده خود آنان خواهد بود.

5 – مشخصات فروشنده باید با مشخصاتی که در صفحه جزئیات دامنه (Whois) ذکر شده است یکسان باشد.

6 – نقش سایت در این سرویس صرفا بعنوان حق العمل کار بوده و سایت در قبال هر گونه تعهد حقوقی دیگر خارج از آنچه که در قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران ذیل قوانین مرتبط با حق العمل کاری ذکر شده است، مسئولیتی ندارد.

 
شرایط،قوانین و مقررات مربوط به خریدار:

1 – خریدار موظف است همزمان با تکمیل فرم مربوطه نسبت به پرداخت وجه اقدام نماید؛ بدیهی است سایت نسبت به پیگیری درخواست(هایی) که اطلاعات پرداخت آنها ناقص بوده و یا اساسا پرداختی انجام نداده اند ترتیب اثر نخواهد داد.

2 – در صورت انصراف خریدار تا قبل از تکمیل مراحل انتقال به صورتی که دامنه هنوز در تملک فروشنده باشد علاوه بر 6% حق العمل سایت 4% نیز بعنوان جریمه (جمعا 10%) از مبلغ واریزی وی کسر شده و مابقی وجه طی 48 ساعت کاری پس از اعلام رسمی انصراف به حساب خریدار عودت داده خواهد شد و همچنین معادل نصف مبلغ کسر شده (5%) به حساب فروشنده واریز خواهد گردید. لازم به ذکر است در صورت تکمیل فرآیند انتقال دامنه به نحوی که دامنه در تملک خریدار قرار گرفته باشد به هیچ وجه امکان انصراف خریدار امکان پذیر نخواهد بود و خریدار با قبول قوانین و مقررات پرداخت امن حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید.

3 – در صورت تکرار موارد ذکر شده در بند فوق توسط خریدار ( حداکثر 2 بار ) حساب کاربری خریدار در سایت مسدود خواهد گردید.

4 – مسئولیت ارتکاب هر گونه اشتباه سهوی یا عمدی در اطلاعات اعلامی به سایت اعم از املای صحیح ، قیمت ، پسوند و نام دامنه و ... توسط خریدار به عهده خود وی بوده و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

5 – در صورتی که خریدار بدون انجام هماهنگی لازم و توافق نهایی با فروشنده اقدام به ارائه درخواست و واریز وجه نماید و پیگیریهای سایت نیز منتج به نتیجه نگردد مبلغ واریزی خریدار حداکثر 72 ساعت کاری پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.

6 – کلیه مبالغی که به هر نحوی باید به حساب خریدار عودت داده شود فقط به همان حسابی که خریدار از طریق آن به حساب سایت اقدام به واریز وجه نموده است میسر خواهد بود .

 
شرایط،قوانین و مقررات مربوط به فروشنده :

1 – فروشنده موظف است پس از دریافت تایید پرداخت از طرف سایت، حداکثر ظرف 72 ساعت کاری نسبت به ارسال کدهای انتقال به سایت اقدام نماید.

2 – فروشنده موظف است حداکثر 24 ساعت کاری پس از ارسال درخواست پاسخ مثبت یا منفی خود را به درخواست خریدار اعلام نماید.

3 – در صورت تکرار انصراف فروشنده از انتقال دامنه پس از پذیرش توافق اولیه و تکرار آن (حداقل 2 بار) حساب کاربری فروشنده در سایت مسدود خواهد شد.