کاربران گرامی قبل از ارسال تیکت یا تماس با ما لطفا صفحه " راهنمای سایت " را مطالعه نمایید و اگر جواب سوالات خود را پیدا ننمودید سوال و جواب های زیر را مطالعه نمایید. در اینجا سوالاتی را که بیشتر توسط کاربران مطرح می شود را به صورت سوال و پاسخ قرار داده ایم

تست پرسش متداول

تست پرسش متداول تست پرسش متداول تست پرسش متداول

فایل من پربازدید و یا پرفروش است در قسمت پر فروش ترین ها و پربازدیدترین ها نمایش داده نمی شود ؟

این موضوع می تواند چند دلیل داشته باشد :

  1. پربازدیدترین ها و پرفروش ترین های هر فروشگاه در خود فروشگاه نمایش داده نمی شود
  2. برای محصول فایلی خود پورسانت بازاریابی در نظر نگرفته اید
  3. کاربران دیگر فروشگاه ها تنظیمات را با توجه به گروه و زیرگروه، درصد بازاریابی و ... طوری تنظیم نموده اند که شامل محصول شما نمی شود
  4. تعداد فروش و بازدید شما کمتر از فایل های مشابه است

چگونه می‌توانیم اثربخشی تبلیغات کلیکی را برای افزایش درآمد و فروش بیشتر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید توجه داشته باشید منتخب تبلیغات شما را در جذب مشتریان جدید یاری می‌کند. اما در نظر داشته باشید افزایش اثربخشی کمپین نیاز به تلاش شما هم دارد. ما به شما کمک می‌کنیم کاربرانی که به محصولتان علاقه‌مند شده‌اند را به خریدارانی سود ده تبدیل کنید. برای نمونه شما می‌ةوانید مواردی را در صفحه ی مقصد تبلیغات خود که اصطلاحا به آن صفحه فرود (landing page) می‌گویند اصلاح کنید. برای مشاوره درباره افزایش اثربخشی تبلیغاتتان با مشاوران ما تماس بگیرید.

روش کاری منتخب تبلیغات برای تبلیغات کلیکی چیست؟33

منتخب تبلیغات مانند بسیاری از کمپانی‌های تبلیغات کلیکی که در کلاس جهانی حضور فعالی دارند، بر پایه Cost Per Click یا CPC است.
روش Cost Per Click یا پرداخت بر اساس هر کلیک به این مفهوم است که تراکنش مالی بین آگهی‌دهندگان، نمایش‌دهندگان و منتخب تبلیغات بر اساس کلیک محاسبه می‌شود. این یعنی برای نمایش بنرها تبلیغاتی، آگهی‌دهنده هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند و نمایش‌دهنده نیز مبلغی دریافت نمی‌کند. بنابراین تنها کلیک‌ها هستند که ارزش مالی دارند.

چرا بعد از واریز وجه به حساب منتخب تبلیغات کمپینم فعال نشده‌است؟

از آنجایی که هر کاربر امکان ساخت چند کمپین را دارد، سیستم منتخب تبلیغات به نحوی طراحی شده که بتواند مبلغ پرداختی خود را به دلخواه بین کمپین‌های مختلف خود تقسیم کند یا تمام مبلغ پرداختی را به یک کمپین انتقال دهد. برای این کار وارد سایت شده و به بخش کمپین‌های من بروید. روی گزینه فعال کلیک کنید و گزینه پرداخت نشده را انتخاب کنید.
کمپین مورد نظرتان را فعال کنید. سپس به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد؛ در منوی سمت راست، "اعتبار" (آخرین گزینه) را انتخاب کنید و با استفاده از این اعتبار (که مطابق با موجودی حساب شماست) کمپین خود را شارژ کنید.